Hakiki Deri Kadın Ayakkabı

Teslimat ve İade Bilgileri

Ürününüzü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Nasıl İade Ederim?

1.) www.dilsenakgun.com.tr  yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim”e gidin veya sitenin en altında bulunan "Ürün İadesi" bağlantısına tıklayın.
2.) Açılan sayfada yer alan formu eksiksiz doldurun.
3.) İade edilecek ürün ve iade nedenini seçin.
4.) Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
5.) İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
6.) Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içerisinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Teslimat

www.dilsenakgun.com.tr sitesi üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, bulunduğunuz bölgeye göre 3 ile 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.